Pro developery

Nabízíme tyto služby:Nabízíme analýzu projektu, kde Vám pomůžeme celkově posoudit Vaše plány. Navrhneme přiměřenou prodejní cenu, zkonzultujeme Vaše představy a případně poskytneme výhodnější řešení např. ohledně velikosti bytů či jiné úpravy.

Přichystáme za Vás veškeré náležitosti, které k prodeji patří. Na základě dohody s Vámi připravíme prodejní plán a stanovíme prodejní strategie. Zaškolíme vybraný prodejní tým z řad zkušených makléřů, který se prodeji projektu bude po celou dobu pečlivě věnovat. Dále zajistíme webové stránky projektu i s průběžnou aktualizací procesu výstavby, propagaci na sociálních sítích a k tomu příslušné prezentace.

Vyhledáme bonitní potenciální zájemce z naší rozsáhlé databáze poptávek a projekt jim náležitě odprezentujeme. Postaráme se o uzavírání rezervačních, kupních, případně zástavních smluv. Klientům jsme schopni zajistit výhodné financování a dále pro ně máme připravené dárkové balíčky v podobě slevových poukazů (např. na vybavení kuchyně, služby architekta apod.).Webové stránky
PPC reklamy Google, Seznam
Vydáváme vlastní časopis
Online vizualizace
Reklama na Facebook
Video prezentace

Marketingové nástroje

Přenechte propagaci Vašeho projektu nám, samotná inzerce na vlastní pěst je velmi nákladná a na rozdíl od menších realitních kanceláří umíme zajistit velké kampaně. Díky nám budete více vidět. Připravíme kompletní marketingový plán a o jeho průběžném vyhodnocování Vás budeme během prodeje pravidelně informovat. Nabízíme průběžně aktualizované webové stránky projektu, statistiku návštěvnosti, pravidelné TOPování inzerátů, PPC kampaně, AdWords, remarketingové kampaně, zajištění lukrativní pozice na inzertních serverech TIP regionu, reklamní bannery, PR články, video prezentace, i zviditelnění, na dnes již nezbytných, sociálních sítích. Vaše nabídka bude vidět na několika významných inzertních realitních serverech jako jsou třeba Sreality, reality.cz, idnes.cz, světbydlení.cz, eurobydlení.cz, bytyadomy.cz, byty.cz a mnoho dalších. Nabídky prezentujeme na více jak 70 realitních serverech. Dále je zde možnost inzerce v realitních časopisech, zprostředkování informačních letáků distribuovaných v místě projektu nebo v předem vytipovaných lokalitách s přesným zacílením na potenciálního klienta. Samozřejmostí je také outdoorová reklama v podobě billboardů, informačních tabulí v místě výstavby, po dohodě zajistíme i další druhy reklamy.Kromě online marketingových kampaní vytvoříme k projektům ojedinělé online vizualizace ještě nedokončených projektů, video prezentace, 3D virtuální půdorysy apod.

Podívete se na stránky naší nabídky developerských projektů:

rdjahodnice.cz, domyvysokyujezd.cz, bydlenilany.cz, bydlenipostrizin.cz, pozemkynamachovce.cz


developerske-projekty.com
developeri
Top